Smrť sa aj dnes vyzúrila na cestách ...

Fotka Polícia Slovenskej republiky. tragická dopravná nehoda

mvsr:

V okrese Martin sa dnes popoludní zrazilo osobné motorové vozidlo s dodávkou. Cesta I/65 je bola obci Karlova neprejazdná. Zranili sa tri osoby a jedna zahynula.

ate:

Leteckí záchranári zo Žiliny boli dnes popoludní privolaní k dopravnej nehode, ktorá sa stala v martinskom okrese. Po zrážke osobného auta s dodávkou sa na mieste nachádzali štyri zranené osoby. Pilot vrtuľníka pristál na trávnatej ploche vedľa miesta nehody. Do svojej starostlivosti si lekár leteckých záchranárov následne prevzal 25-ročnú ženu, ktorá utrpela poranenie hlavy a postupne začala strácať vedomie. Po poskytnutí neodkladnej zdravotnej starostlivosti a napojení na umelú pľúcnu ventiláciu bola s vážny poranením hlavy letecky prevezená do Univerzitnej nemocnice v Martine. Ostatní zranení ostali v starostlivosti pozemných záchranárov.

Fotka Polícia Slovenskej republiky.

Fotka Polícia Slovenskej republiky.

Fotka Polícia Slovenskej republiky.

Fotka Polícia Slovenskej republiky.

V okrese Nové Zámky sa dnes podvečer zrazili auto a dodávka, takže rovnaký scenár ako v Žilinskom kraji. Aj pri tejto nehode vyhasol jeden ľudský život - 77-ročný spolujazdec z auta neprežil. Príčinu nehody vyšetrujú policajti.

tragická dopravná nehoda

tragická dopravná nehoda

mvsr

Konverzný kurz 1€ = 30,1260 Sk

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

...

[CNW:Counter]