Smrť sa aj dnes vyzúrila na cestách ...

Fotka Polícia Slovenskej republiky. tragická dopravná nehoda

mvsr:

V okrese Martin sa dnes popoludní zrazilo osobné motorové vozidlo s dodávkou. Cesta I/65 je bola obci Karlova neprejazdná. Zranili sa tri osoby a jedna zahynula.

ate:

Leteckí záchranári zo Žiliny boli dnes popoludní privolaní k dopravnej nehode, ktorá sa stala v martinskom okrese. Po zrážke osobného auta s dodávkou sa na mieste nachádzali štyri zranené osoby. Pilot vrtuľníka pristál na trávnatej ploche vedľa miesta nehody. Do svojej starostlivosti si lekár leteckých záchranárov následne prevzal 25-ročnú ženu, ktorá utrpela poranenie hlavy a postupne začala strácať vedomie. Po poskytnutí neodkladnej zdravotnej starostlivosti a napojení na umelú pľúcnu ventiláciu bola s vážny poranením hlavy letecky prevezená do Univerzitnej nemocnice v Martine. Ostatní zranení ostali v starostlivosti pozemných záchranárov.

Fotka Polícia Slovenskej republiky.

Fotka Polícia Slovenskej republiky.

Fotka Polícia Slovenskej republiky.

Fotka Polícia Slovenskej republiky.

V okrese Nové Zámky sa dnes podvečer zrazili auto a dodávka, takže rovnaký scenár ako v Žilinskom kraji. Aj pri tejto nehode vyhasol jeden ľudský život - 77-ročný spolujazdec z auta neprežil. Príčinu nehody vyšetrujú policajti.

tragická dopravná nehoda

tragická dopravná nehoda

mvsr

Konverzný kurz 1€ = 30,1260 Sk

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Gemerský magazín

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...

[CNW:Counter]