Polícia pátra po totožnosti zlodejky na fotke

Fotka Polícia Slovenskej republiky.

V priebehu včerajšieho večera sa v druhom bratislavskom okrese stal obeťou lúpeže 85-ročný muž.

Podľa doterajších informácií okolo 20.45 h pristúpil na Ružinovskej ulici doposiaľ neznámy páchateľ zozadu k poškodenému 85-ročnému mužovi a chytil čiernu koženú tašku, ktorú mal prevesenú cez rameno. S taškou následne páchateľ viac krát prudko trhol, následkom čoho poškodený muž stratil rovnováhu a spadol na zem. Po páde došlo k poškodeniu ramienok tašky ktoré sa utrhli a páchateľ následne s taškou z miesta utiekol.

Odcudzením tašky s obsahom osobných dokladov, platobných kariet, mobilného telefónu ako aj finančnej hotovosti bola spôsobená celková škoda vo výške cca. 450 ,- €. Pádom utrpel poškodený 85-ročný muž zranenia, s ktorými bol privolanou RZP prevezený k ošetreniu do jednej z Bratislavských nemocníc.

V tejto súvislosti sa zároveň obraciame aj na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení osoby na priložených kamerových záberoch. Táto osoba by svojimi vedomosťami mohla pomôcť pri náležitom objasnení skutku.

Popis: Osoba ženského pohlavia vo veku 25 – 30 rokov, vysoká 170 – 175 cm. Oblečené mala modré riflové nohavice, čierne tielko, na nohách obuté čierne tenisky, na hlave čierne slnečné okuliare.

Akékoľvek informácie, ktoré by mohli prispieť k stotožneniu osoby na priložených fotografiách môžu občania oznámiť na bezplatnom telefónnom čísle 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

mvsr

klik na foto:

Fotka Polícia Slovenskej republiky.

Konverzný kurz 1€ = 30,1260 Sk

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

...

[CNW:Counter]