Polícia pátra po totožnosti zlodejky na fotke

Fotka Polícia Slovenskej republiky.

V priebehu včerajšieho večera sa v druhom bratislavskom okrese stal obeťou lúpeže 85-ročný muž.

Podľa doterajších informácií okolo 20.45 h pristúpil na Ružinovskej ulici doposiaľ neznámy páchateľ zozadu k poškodenému 85-ročnému mužovi a chytil čiernu koženú tašku, ktorú mal prevesenú cez rameno. S taškou následne páchateľ viac krát prudko trhol, následkom čoho poškodený muž stratil rovnováhu a spadol na zem. Po páde došlo k poškodeniu ramienok tašky ktoré sa utrhli a páchateľ následne s taškou z miesta utiekol.

Odcudzením tašky s obsahom osobných dokladov, platobných kariet, mobilného telefónu ako aj finančnej hotovosti bola spôsobená celková škoda vo výške cca. 450 ,- €. Pádom utrpel poškodený 85-ročný muž zranenia, s ktorými bol privolanou RZP prevezený k ošetreniu do jednej z Bratislavských nemocníc.

V tejto súvislosti sa zároveň obraciame aj na verejnosť so žiadosťou o pomoc pri stotožnení osoby na priložených kamerových záberoch. Táto osoba by svojimi vedomosťami mohla pomôcť pri náležitom objasnení skutku.

Popis: Osoba ženského pohlavia vo veku 25 – 30 rokov, vysoká 170 – 175 cm. Oblečené mala modré riflové nohavice, čierne tielko, na nohách obuté čierne tenisky, na hlave čierne slnečné okuliare.

Akékoľvek informácie, ktoré by mohli prispieť k stotožneniu osoby na priložených fotografiách môžu občania oznámiť na bezplatnom telefónnom čísle 158, prípadne osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

mvsr

klik na foto:

Fotka Polícia Slovenskej republiky.

Konverzný kurz 1€ = 30,1260 Sk

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Gemerský magazín

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...

[CNW:Counter]