Tragická nehoda v okrese Rožňava

tragická dopravná nehoda

tragická dopravná nehoda

Tragická dopravná nehoda sa stala dnes, 23.8.2017 okolo 22-hej hodiny medzi Štítnikom a Roštárom, okres Rožňava. Vyžiadala si ľudský život ženy, ktorá podnikala v oblasti stavebníctva.

Správa polície:

Včera (23.8.) krátko pred 22.hodinou došlo v Rožňavskom okrese k tragickej dopravnej nehode, pri ktorej prišla o život 54-ročná vodička z Rožňavy.

Vodička viedla osobné motorové vozidlo VW Passat v smere od obce Roštár do obce Štítnik, kde po prejdení ľavotočivej zákruty za doposiaľ presne nezistených okolností zišla s vozidlom mimo cesty do priekopy, následne sa s vozidlom niekoľkokrát prevrátila, pričom z auta vypadla. Vodička pri dopravnej nehode u...trpela zranenia, ktorým na mieste podľahla.

Na mieste dopravnej nehody bol aj znalec z odboru dopravy. Škoda na vozidle bola predbežne vyčíslená na cca 20.000 eur. V tejto súvislosti vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Rožňave začal trestné stíhanie pre prečin usmrtenia, bližšie okolnosti dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania.

...

Stopy na ceste ukazujú, že po prejdení ľavotočivej zákruty išlo auto čiastočne ľavou časťou v protismere, následný šmyk a auto smerovalo do jarku. Stalo sa to tesne za Roštárom smerom na Štítnik:

tragická dopravná nehoda

Po nehode skončilo auto totálne zdemolované, vodička sa nachádzala mimo vozidla. Telo objavili okolo idúci muži vracajúci sa z poľovačky, no auto hneď nezbadali.

tragická dopravná nehoda

tragická dopravná nehoda

Stavebná firma opäť v smútku, za necelé dva roky ďalšia silná rana osudu, keď na jeseň roku 2015 po náhlom zdravotnom probléme opustil tento svet spolumajiteľ.

Spol Kredit

Na mieste tragédie horia sviečky:

tragická dopravná nehoda

Konverzný kurz 1€ = 30,1260 Sk

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

...

[CNW:Counter]