Pre nehody D1-tka uzavretá ...

a a

Podľa doposiaľ zistených informácií z miesta dopravnej nehody došlo v úseku smerom na BA (23. km) k stretu nákladného motorového vozidla s úžitkovým vozidlom zn. Ford Tranzit, ktoré bolo odstavené z dôvodu technickej poruchy v pravom jazdnom pruhu.

Následkom stretu vozidiel došlo k nárazu nákladného vozidla do stredových betónových zvodidiel. Na miesto sa ihneď dostavili všetky záchranné zložky a záchranársky vrtuľník, ktorý zran...eného vodiča nákladného motorového vozidla previezol s dosiaľ neustálenými zraneniami do jednej z bratislavských nemocníc. Na zistenie prítomnosti alkoholu v tele prevezeného vodiča nákladného motorového vozidla bol nariadený odber krvi. Požitie alkoholických nápojov u vodiča úžitkového vozidla Ford Tranzit bolo vykonanou dychovou skúškou na mieste vylúčené.

Záchranné zložky v súčasnosti odstraňujú následky dopravnej nehody a náklad vozidla, ktorý sa vysypal na vozovku a tvorí prekážku v ľavom a strednom jazdnom pruhu diaľnice v smere do Senca. Hliadky dopravnej polície usmerňujú a vykonávajú odklon dopravy cez Senec.

ILAVA: 59-ročný vodič jazdiaci na osobnom aute zn. Dacia Sandero z doposiaľ nezistených príčin zišiel s vozidlom mimo cestu, kde sa prevrátil na bok. Vo vozidle sa nachádzali celkovo tri osoby. Vodič bol prevezený vrtuľníkom do nemocnice v Martine, ďalšie dve osoby utrpeli ľahké zranenia. Diaľnica je postupne otváraná v tomto úseku smerom na Bratislavu (145,5. km).

mvsr

a

a

a

a

a

Konverzný kurz 1€ = 30,1260 Sk

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

...

[CNW:Counter]