Aktuálna situácia na cestách , POĽADOVICA

nehoda


Atualizácia. 20.1.2013, 18,00 hod.Upozorňujeme vodičov, že v súvislosti s poľadovicou takmer na všetkých cestách Banskobystrického kraja, vznikajú kolízne situácie, ktorým by vodiči mohli predísť znížením rýchlosti a zväčšením vzdialeností medzi vozidlami. Na šmykľavej  vozovke treba maximálne zvýšiť opatrnosť a šoférovanie v takýchto podmienkach si vyžaduje aj maximálne sústredenie a pozornosť. V tomto čase sme zaznamenali nehody a škodové udalosti vo viacerých okresoch Banskobystrického kraja, preto opäť vodičov vyzývame k väčšej opatrnosti pri šoférovaní.


Atualizácia. 20.1.2013, 18,00 hod. - Upozorňujeme vodičov, že v Banskobystrickom kraji je stále poľadovica na všetkých cestách a vznikajú kolízne situácie. Prevažne ide o škodové udalosti, ktoré sú bez zranenia, bez alkoholu a z nižšou škodou. Od 12.00 hodiny do 18.00 hodiny polícia riešila na našich cestách 4 dopravné nehody a 9 škodových udalostí, ktoré sa stali v dôsledku poľadovice. Opäť vodičov vyzývame k väčšej opatrnosti pri šoférovaní, nakoľko aj v týchto chvíľach polícia na cestách dokumentuje ďalšie nehody a škodové udalosti.


Zdroj: mjr. PhDr. Mária Faltániová - hovorkyňa KR PZ BBA čo tak niečo z Košického

A čo tak niečo z Košického kraja, mi žijeme v Košickom kraji!Aj z Košického kraja dávame ,

Aj z Košického kraja dávame Úžasný, ale čitateľov máme aj z BB kraja, aj z celeho Slovenska, a podla statistiky aj zo zahranicia - hlavne GB, CZ ...

Konverzný kurz 1€ = 30,1260 Sk

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

...

[CNW:Counter]