Kozmetický salón Lenka - AKCIA

Kozmetický salón Lenka

...

Milé žienky, drahí páni, keďže sa snažím pre Vás rozširovať služby, ponúkať stále niečo nové, účinné, je mi potešením oboznámiť Vás s novou procedúrou a to, mezoterapiou. Nie bezihlovou, pretože tá nemá účinky aké by sme chceli, ani starou metódou dermarollerom ale úplnou novinkou tzv. dermapen - om.

Mezoterapia v mojom salóne sa vykonáva tzv. dermapen - om, sú to mikroihličky, ktore prenikajú pod kožu max. 2,5mm. Je to najnovšia prevratna metóda v kozmetike. Táto mezoterapia patrí medzi neinvazivne omladzovacie kúry. Výhodou tejto metódy je účinné prenikanie séra do vrstiev pokožky až do zamše, čo laicky povedané, pokožku donúti k obnove a ošetrenie sa môže vykonávať aj okolo očí, pier a nosa. Na ake problémy využívame túto metódu? Sú to: 

*omladenie pokožky, hydratácia, zjemnenie až vyhladenie vrások ( závisí od počtu sedení) 

* zjednotenie farebných odtieňov pleti

* odstránenie jazvičiek po akné, stiahnutie pórov

* zlepšenie elasticity pleti

* obmedzenie/ zastavenie vypadavania vlasov a rast nových vlasov

* odstránenie jaziev a strii na tele

Vyššie vymenované sú tie najzaujímavejšie účinky mezoterapiou. 

Odporúčaný počet ošetrení je u každého individuálny, zvyčajne bývajú 1 až 4, s rozostupom 3 týždňov . Zavisi od stavu pokožky, rozsahu problému a pod. Po ošetrení je pleť 12-48 hodín, opäť zavisi od typu pleti, zacervenana. Výsledok je vidieť už po prvom ošetrení. Ošetrenie je minimálne bolestivé, pre bezbolestné podávam lokálne anestetikum. Strach z tohto ošetrenia mat určite nemusíte, keďže je to neinvazivna metóda a neposkodzuje epidermis. Ošetrenie trvá cca 20-45 min. zavisi od osetrovanej oblasti. 

Pre viac informácií a objednavky ma prosím kontaktujte v správach na fb alebo na tel.: 0950 497 986

...

NOVINKA. DERMABOTEXINOVÁ KÚRA- dlho sľúbené a Vami vyhľadávané ošetrenie na vrásky. Dermabotexin ošetrenie. Vám, ktorím to nič nehovorí, nech sa páči. V súčasnosti je jednou z často využívaných neinvazívnych a netoxických metód v boji proti vráskam a starnutiu pleti aplikácia látky spôsobujúcej paralýzu mimických a stredne hlbkých vrások, tzv. Dermabotexinu (Argirelin alebo Oligobotexin alebo tiež „neinvazívny Botox“). Táto látka je v súčastnosti najvyššia koncentrácia v Európe, bez vedľajších účinkov.

Ošetrenie Dermabotexinom-

okamžité uvoľnenie mimických vrások a výplň stredne hlbokých vrások - efekt podobný ako pri botulotoxíne (Botoxe), ale bez bolesti a vedľajších účinkov lokálna aplikácia na tvár pomocou špeciálneho aplikátora – InDermu – priamo do vrások nedochádza k narušeniu integrity kože (bez ihiel).Na záver ošetrenia aplikácia dermabotexinovej masky. Celková dĺžka ošetrenia 45 – 60 min. Ošetrenie je možné absolvovať celoročne a kombinovať s ďalšími tvárovými ošetreniami. Výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení, u väčšiny ošetrovaných klientov, ihneď po ošetrení resp. do niekoľkých hodín. Prvé ošetrenie obvykle vydrží niekoľko dní. Za účelom dosiahnutia čo najlepších výsledkov a dlho trvajúceho efektu je vhodné ošetrenie opakovať vo forme kúry 4-6 x v týždenných intervaloch a aspoň prvých 30 dní po prvej aplikácii používať aj odporúčané prípravky na domáce použitie, ktoré taktiež nájdete v mojom salóne. Celý postup ošetrenia: odlicenie, aplikácia tonika, aplikácia dermabotexinu, aplikácia masky a krému. Cena je nemenná, pretože dermabotexin aplikujeme na všetky vrasky na tvári.

...

Kozmetický salón Lenka

...

Kozmetický salón Lenka

...

Konverzný kurz 1€ = 30,1260 Sk

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

...

[CNW:Counter]