Kozmetický salón Lenka - AKCIA

Kozmetický salón Lenka

...

Milé žienky, od zajtra t.j. 12.6.17 som si pre Vás opäť vymyslela AKCIU. Tento týždeň som si pre Vás nachystala prečistenie tváričky od odumretých buniek s enzymatickym peelingom a to špeciálnymi kefkami, ktorymi urobíme aj jemnú masáž, vpravime do pleti 100% retinol a 100% kyselinu hyaluronovu, ktorá spomaľuje proces starnutia a ošetrenie ukončíme kaviarovou maskou a kremikom. Ošetrenie trvá cca hodinu. Pre viac info a objednavky prosím správy a tel.: 0950 497 986

Teším sa na Vás :)

NOVINKA. DERMABOTEXINOVÁ KÚRA- dlho sľúbené a Vami vyhľadávané ošetrenie na vrásky. Dermabotexin ošetrenie. Vám, ktorím to nič nehovorí, nech sa páči. V súčasnosti je jednou z často využívaných neinvazívnych a netoxických metód v boji proti vráskam a starnutiu pleti aplikácia látky spôsobujúcej paralýzu mimických a stredne hlbkých vrások, tzv. Dermabotexinu (Argirelin alebo Oligobotexin alebo tiež „neinvazívny Botox“). Táto látka je v súčastnosti najvyššia koncentrácia v Európe, bez vedľajších účinkov.

Ošetrenie Dermabotexinom-

okamžité uvoľnenie mimických vrások a výplň stredne hlbokých vrások - efekt podobný ako pri botulotoxíne (Botoxe), ale bez bolesti a vedľajších účinkov lokálna aplikácia na tvár pomocou špeciálneho aplikátora – InDermu – priamo do vrások nedochádza k narušeniu integrity kože (bez ihiel).Na záver ošetrenia aplikácia dermabotexinovej masky. Celková dĺžka ošetrenia 45 – 60 min. Ošetrenie je možné absolvovať celoročne a kombinovať s ďalšími tvárovými ošetreniami. Výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení, u väčšiny ošetrovaných klientov, ihneď po ošetrení resp. do niekoľkých hodín. Prvé ošetrenie obvykle vydrží niekoľko dní. Za účelom dosiahnutia čo najlepších výsledkov a dlho trvajúceho efektu je vhodné ošetrenie opakovať vo forme kúry 4-6 x v týždenných intervaloch a aspoň prvých 30 dní po prvej aplikácii používať aj odporúčané prípravky na domáce použitie, ktoré taktiež nájdete v mojom salóne. Celý postup ošetrenia: odlicenie, aplikácia tonika, aplikácia dermabotexinu, aplikácia masky a krému. Cena je nemenná, pretože dermabotexin aplikujeme na všetky vrasky na tvári.

...

Kozmetický salón Lenka

...

Kozmetický salón Lenka

...

Konverzný kurz 1€ = 30,1260 Sk

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

...

[CNW:Counter]