Za celý rok 2017 zahynulo na motorke na Slovensku 26 osôb

nehoda motorky

...

Za celý rok 2016 zahynulo na motorke na Slovensku 25 osôb.

Za celý rok 2017 zahynulo na motorke na Slovensku 26 osôb.

...

Memento mori

...

... Smrť motorkárov na Slovensku v roku 2017 ...

...

(26/2017) 19.10.2017 ... † 

Dnes, v deň svojich menín Patrik 18 z Plaveckého Mikuláša jazdil na  motorke smerom na Senicu a predchádzal kamióny. Keď sa zaraďoval pred kamión, pravdepodobne si nevšimol v rovnakom smere idúce vozidlo Multicar, do ktorého zozadu narazil. V dôsledku nárazu bol vodič odhodený do oprotiidúceho Mercedesu. Mladý motocyklista utrpel zranenia nezlučiteľné so životom. Presné príčiny a okolnosti nehody polícia vyšetruje aj za pomoci znalca z odboru cestná doprava. Svoju úlohu pravdepodobne zohrala neprimeraná rýchlosť a nesprávne predchádzanie. Preto polícia apeluje na motocyklistov, aby dodržiavali predpisy a jazdili opatrne, aj s ohľadom na jesenné podmienky na cestách. Chlapec jazdil na motocykli Suzuki 600 bez príslušného vodičského oprávnenia

tragická dopravná nehoda

...

(25/2017) 15.10.2017 ... † 

K  dopravnej nehode motocyklistu boli v popoludňajších hodinách privolaní leteckí záchranári z Trenčína. Pri obci Moravany nad Váhom (okres Piešťany) narazil 42-ročný muž so skútrom do prekážky. Nárazom utrpel rozsiahle poranenia viacerých častí tela a privolaní pozemní záchranári museli u muža zahájiť resuscitáciu. Po pristátí záchranárskeho vrtuľníka hneď vedľa miesta nehody sa lekár leteckých záchranárov pridal k rozšírenej resuscitácií. Zranenia pacienta však boli tak rozsiahle, že aj napriek veľkej snahe všetkých záchranárov, tomuto motocyklistovi už, žiaľ, pomôcť nedokázali a svojim zranenia na mieste podľahol. Tím leteckých záchranárov z Trenčína sa vrátil na svoju základňu bez pacienta.

...

(24/2017) 5.10.2017 ... † 

Vrtuľníková záchranná zdravotná služba ATE z Bratislavy bola dnes popoludní privolaná k motocyklistovi, ktorý v obci Štvrtok na Ostrove (okres Dunajská Streda) v zákrute spadol z motocykla a narazil do stĺpa. Na mieste už zasahovala privolaná rýchla lekárska pomoc. Záchranársky vrtuľník pristál v blízkosti miesta udalosti. Stav pacienta sa začal zhoršovať, lekárka leteckých záchranárov v spolupráci s pozemnými záchranármi museli u pacienta začať s oživovaním. Mnohopočetné zranenia, ktoré 33-ročný muž utrpel, však boli tak rozsiahle, že ani rýchly zásah leteckých záchranárov mu už nedokázal pomôcť a na mieste im, žiaľ, podľahol.

Ladislav († 33) na motorke Suzuki 650 SV

...

(23/2017) 27.9.2017 ... † 

Motorkár s EČ okresu Brezno riadil motorku BMW F800 GSV k.ú. Dunajská Lužná (okres Senec) v stredu večer krátko pred 21,30 hod. Po nezvládnutom prejazde zákruty motorkár Martin († 50) zišiel z vozovky a trafil strom.

...

(22/2017) 22.9.2017 ... † 

V ranných hodinách na trase Humenné - Brekov po kolízii so srnou zahynul mladý motorkár Peter H. († 23) z okresu Humenné, ktorý riadil motocykel Yamaha FZR 1000.

Správa polície:

Krátko po 6-tej hodine dnes ráno / 22.09.2017 / došlo na ceste I/74 za mestom Humenné smerom na Brekov k dopravnej nehode. 23 ročný Peter ako vodič motocykla zn. Yamaha počas jazdy nestihol zareagovať na lesnú zver, ktorá sa náhle zjavila na ceste / išlo o srnu /. Po vzájomnej kolízii Peter spadol s motorkou na zem, pričom utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Presné okolnosti tejto tragickej dopravnej nehody sú v štádiu šetrenia, momentálne sú v prípade vykonávané potrebné procesné úkony. Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Humennom vo veci začal trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia.

nehoda motorky

nehoda motorky

...

(21/2017) 17.9.2017 ... † 

Na terénnej morke v Zázrivej (DK) nezvládol jazdu Miroslav († 33) a vrazil do odstaveného auta VW Touran. Inak vodič z povolania náraz neprežil. V obci pracoval aj ako dobrovoľný hasič. Jeho malá dcérka už ocka nikdy neuvicí.

nehoda motorky

...

(20/2017) 15.9.2017 ... † 

Jazda na motorke sa stala osudnou Jane R. († 47), keď pri obci Žibridov, okres Krupina zišla s motorkou Honda NC 750 z vozovky a trafila strom.

                                       a

Vyjadrenie leteckej záchrannej služby: "Vrtuľníková záchranná zdravotná služba ATE z Banskej Bystrice bola 15.9.2017 popoludní privolaná k dopravnej nehode, ktorá sa stala na ceste z Banskej Štiavnice smerom do obce Žibritov (okres Krupina). Po náraze do stromu utrpela 47-ročná motocyklistka vážne poranenie hrudníka a hlavy. Privolaní pozemní záchranári museli u pacientky zahájiť resuscitáciu, v ktorej následne pokračovali aj leteckí záchranári. Po obnovení obehu bola v kritickom stave preložená na palubu vrtuľníka. Počas letu sa stav pacientky začal zhoršovať. Lekárka musela opäť začať s oživovaním. Jej zranenia však boli tak vážne, že aj napriek veľkej snahe sa motocyklistku nepodarilo zachrániť a svojim zraneniam, žiaľ, napokon podľahla. "

...

(19/2017) 2.9.2017 ... † 

Dnes dopoludnia sa v Humennom zrazila motorka idúca po hlavnej s a motorovým vozidlom, ktoré prichádzalo z vedľajšej cesty. Motorkár Marek z neďalekej dediny († 33) zahynul.

tragická dopravná nehoda motorkár

tragická dopravná nehoda motorkár

...

(18/2017) 1.9.2017 ... † 

Dnes popoludní okolo 17-tej godiny sa medzi Trnavou a Bučanmi na ceste číslo 61 odohrala veľmi vážna dopravná nehoda. Motorkár Jaroslav († 45) prešiel do protismeru a vlezel priamo pod Renault Megane, kde zostal zakliesnený. Jeho motorka ešte stihla spôsobiť nehodu ďalších asu štyroch áut. Motorkár z okresu Trnava bol prevezený do nemocnice, kde ale svoj život tesne pred 21 hodinou navždy prehral.

Fotka Polícia Slovenskej republiky.

...

(17/2017) 9.7.2017 ... † 

V nedeľu, 9.júla 2017, v poobedňajších hodinách (cca o15.27 hod.) sa stala na ceste II/517 v obci Domaniža, okr. Považská Bystrica dopravná nehoda medzi osobným autom zn. Škoda Felícia a motocyklom zn. Yamaha. K dopravnej nehode došlo tak, že vodič 64-ročný vodič jazdil na aute zn. Škoda Felícia po ceste II/517 v obci Domaniža v smere od Považskej Bystrice na obec Rajec, pričom pri predchádzaní neznámeho motocyklistu sa čelne zrazil v protismernej časti vozovky s 52-ročným motocyklistom jazdiaceho na motocykli zn. Yamaha. Pri dopravnej nehode motocyklista spadol na zem, pričom bol pri vedomí a komunikoval. Následne bol motocyklista prevezený do nemocnice v Považskej Bystrice. Na následky zranení motocyklista v nemocnici vo večerných hodinách podľahol. Policajti nezistili u 64-ročného vodiča osobného auta v dychu požitie alkoholických nápojov. Poverený policajt ODI v Považskej Bystrici začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Dopravná nehoda je v štádiu šetrenia.

a

...

(16/2017) 7.7.2017 ... † 

V piatok, 7. júla 2017, krátko pred 15:30 hod. došlo v smere od obce Tesárske Mlyňany na obec Slepčany z doposiaľ nezistených príčin k tragickej dopravnej nehode. 31 ročný Marek jazdiaci na motorke zn. Yamaha utrpel ťažké zranenia, ktorým na mieste podľahol. U nebohého bude vykonaná pitva, pri ktorej bude zistované aj prípadné požitie alkoholu. Presná príčina dopravnej nehody je v štádiu vyšetrovania, k vyšetrovaniu bol pribraný aj znalec z odboru dopravy. Podľa predbežných informácii motorku práve kúpil a šiel sa povoziť, avšak podľa výpovedí svedkom išiel obrovskou rýchlosťou, po páde motorku rpztrhalo na mnoho kúskov.

...

(15/2017) 19.6.2017 ... † 

K tragickej zrážke motocyklistu s traktorom došlo v pondelok 19. júna vo večerných hodinách na ceste I/61 medzi Bytčou a Považskou Bystricou. 21 ročný traktorista jazdil od Bytče na Považskú Bystricu, pričom v obci Maršová – Rašov v miernej ľavotočivej zákrute mal odbočovať vľavo na miesto ležiace mimo cesty a to v čase keď mal byť predchádzaný 30 ročným motocyklistom z Považskej Bystrice. Došlo k zrážke motocyklistu jazdiaceho na motocykli Suzuki GSX 750 s traktorom. Pri nehode utrpel motocyklista ťažké zranenia, ktorým na mieste podľahol. Dychová skúška u traktoristu bola negatívna. U motocyklistu bude vykonaná pitva. Okolnosti dopravnej nehody vyšetruje polícia. Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia.. Zbytočná smrť.

tragická nehoda

tragická nehoda

...

(14/2017) 15.6.2017 ... † 

Audina a Yamaha FZ6N sa čelne zrazili. Motorku viedol 26-ročný vodič z okresu Spišská Nová Ves od Sloviniek na Spišskú Novú Ves. Po náraze motorkár spadol na vozovku a motocykel ešte narazil do zaparkovaného osobného motorového vozidla značky Daewoo Lanos. Pri dopravnej nehode vodič Audi bol jednorazovo ošetrený, avšak motocyklista utrpel vážne zranenia s ktorými bolo prevezený do nemocnice, kde na následky zranení podľahol.

tragická dopravná nehoda motorkár

...

(13/2017) 6.6.2017 ... † 

Okresný dopravný inšpektorát v Dunajskej Strede vyšetruje dopravnú nehodu, pri ktorej vyhasol život 38 ročného motocyklistu. Vodič Kawasaki Ninja z obce Mad jazdil včera (6.6.) asi o 19. 00 h po ceste I/63 od obce Dolný Bar smerom na Dunajskú Stredu. V obci Kútniky vyšiel v pravotočivej zákrute do protismeru, prešiel na chodník a tu narazil do stĺpu. V dôsledku nárazu utrpel zranenia, ktorým na mieste nehody podľahol. Polícia v úseku odkláňala premávku cez vedľajšie cesty, cesta bola sprejazdnená o 22. h. Polícia presné príčiny a okolnosti dopravnej nehody vyšetruje, bolo začaté trestné stíhanie pre usmrtenie.

tragická dopravná nehoda motorkár

tragická dopravná nehoda motorkár

...

(12/2017) 6.6.2017 ... † 

Dnes dopoludnia vyhasol život mladého, 20 ročného motorkára, Tomáša B. z Buzitky. Futbalista, miloval autá, motorky, bol dobrovoľným hasičom v obci. Tragédia sa odohrala pri Fiľakove medzi Pršou a Kurtáňom. Nákladné auto vychádzalo z vedľajšej cesty, keď sa podľa svedkov rútil vysokou rýchlosťou mladík na Honde. Zľakol sa, dupol na zadnú brzdu, rozhádzalo ho s trafil nákladiak do zadných kolies. Príčinu určí polícia, je ale predpoklad, že mladík to s rýchlosťou prehnal.

tragická dopravná nehoda motorkár

                                           tragická dopravná nehoda motorkár

Fotka Prezídium Hasičského a záchranného zboru.

tragická dopravná nehoda motorkár

...

(11/2017) 3.6.2017 ... † 

Smrť kosila aj dnes, 3.6.2017, o 15,45 medzi Lučencom a Pincinou. Motorkár († 60) z Bardejova predbiehal kolónu, v ktorej vodička náhle vyšla trošku vľavo a ťukla do motorkára, náledkom čoho spadol priamo pod vojenké níkladné auto a zomrel. Vojaci sa vracali z MDD z Lučenca do Rožňavy.

motorkár zomrel

motorkár zomrel

...

(10/2017) 27.5.2017 ... †

Tragická dopravná nehoda sa odohrala v sobotu podvečer v obci Hontianske Moravce (okres Krupina). Zrazilo sa tam osobné auto MB ML 350 CDI, ktoré viedol 37 ročný muž z okresu NR, s motorkou Suzuki UH 125, ktorú riadil 40 ročný Pavol z Hontianskych Moraviec. K nehode došlo pravdepodobne tak, že motorka v zákrute prešla do protismeru. Spolujazdkyňa motocyklistu Slávka L. († 37) utrpela zranenia nezlučiteľné so životom.

...

Suzuki UH125 Burgman

...

(9/2017) 15.5.2017 ... †

Vyšetrovateľ v Brezne vyšetruje dopravnú nehodu, ktorá sa stala v pondelok (15.5.) okolo 18.00 hodine v Polomke. 37-ročný muž z Polomky viedol motocykel Piaggio, ktorý bol bez evidenčných čísel. Vodič nemal na hlave prilbu  a jazdil po ulici Odbojárov smerom na ulicu Jánošíkovú. V pravotočivej zákrute prešiel do protismeru, vyšiel na obrubník a následne narazil do stĺpa z betónových skruží. Pri náraze utrpel vážne zranenia, ktorým na mieste nehody podľahol. Alkohol u vodiča bude zisťovaný pri pitve. Pri dokumentovaní dopravnej nehody bola zaistená dlhá strelná zbraň, ktorú našli v ruksaku. Zaistená zbraň bola zaslaná na expertízne skúmanie. Vodič mal v minulosti zadržaný vodičský preukaz za alkohol a jazdil bez vodičského oprávnenia. Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia.

a

...

(8/2017) 14.5.2017 ... †

Medzi Veľkými Bielovcami a Ipeľským Sokolcom popoludní motorkár († 45) na Suzuki GSX-R nezvládol zákrutu a trafil strom. Leteckou záchrannou službou bol prevezený do nemocnice v Nitre, kde ale po pár hodinách prehral svoj boj o život.

Klik na foto:

a

...

(7/2017) 2.4.2017 ... †

Zdroj: ATE - K vážnenej dopravnej nehode, ktorá sa stala 2.4.2017 popoludní, bola privolaná posádka leteckých záchranárov z Bratislavy. Na ceste z obce Plavecký Peter (okres Senica) smerom na obec Buková (okres Trnava) sa 27-ročná motocyklistka zrazila s osobným autom. Utrpela vážne poranenia viacerých častí tela, najmä brucha a hrudníka. Záchranársky vrtuľník pristál približne 300 metrov od miesta nehody. Lekárka leteckých záchranárov si tam prevzala pacientku do svojej starostlivosti. Po preložení na palubu vrtuľníka a napojení na umelú pľúcnu ventiláciu bola s polytraumou v kritickom stave letecky transportovaná do Univerzitnej nemocnice Bratislava – Kramáre.

Zdroj MVSR - V nedeľu (2.4.) o 13.25 h došlo k nehode na ceste III. triedy na križovatke Buková, Plavecký Peter a Prievaly (okr. Senica). 27 ročná motocyklistka z okresu Dunajská Streda jazdila na motocykli Suzuki za osobným autom Kia Sportage. Vodič auta sa blížil k zúženej vozovke v oboch smeroch, kde zastavoval, nakoľko mu z dopravného značenia vyplývala povinnosť dať prednosť protiidúcemu vozidlu. Vodička motocykla za zatiaľ presne nezistených okolností narazila do zadnej časti Kie. V dôsledku zrážky bola odhodená do protismeru, kde do nej narazil prichádzajúci VW Golf. Mladá vodička utrpela pri nehode zranenia, ktorým po prevoze do nemocnice podľahla. Okolnosti obidvoch dopravných nehôd vyšetruje polícia ako prečin usmrtenia.

nehoda motorky

...

(6/2017) 1.4.2017 ... †

V sobotu popoludní sa stala ešte jedna tragédia, keď sa zrazil motorkár Tomáš O. († 39) so spujajazknou manželkou Editou (37) z obce Vrakúň (okres DS) s Fabiou, ktorá im pravdepodobne nedala prednosť. Motorkár utrpel polytraumu, zranenia neboli zlučiteľné so životom, jeho spolujazdkyňa, manželka Edita, bola prevezené záchranármi s ťažkými zraneniami do nemocnice.

nehoda motorky

...

(5/2017) 1.4.2017 ... †

V sobotu okoloobeda zahynul pri páde z motorky motorkár Martin († 36) z Bratuslavy. Tragédia sa odohrala medzi obcami Veľký Cetín a Vinodol v okrese Nitra.

...

(4/2017) 31.3.2017 ... †

Dňa 31.03.2017 o 14.05 hod. v obci Hruštín, v okrese Námestovo na miestnej komunikácii došlo k dopravnej nehode skútristu, ktorý viedol 65 ročný vodič. Motocyklista počas jazdy z doposiaľ nezistených príčin náhle so skútrom spadol na pravý okraj cesty. Utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol.

...

(3/2017) 26.3.2017 ... †

V sobotu vešer sa odohrala Ďalšia smrteľná nehoda na motorke. Mladý muž, Ondrej Š. († 22) nazvládol riadenie Aprilie a trafil odvodňovací kanál. Stalo sa to medzi obcami Kunešov a Kremnické Bane (okres Žiar nad Hronom). Silný náraz bol nezlučiteľný so životom.

...

(2/2017) 21.3.2017 ... †

Tragická nehoda muža na motorke sa stala v pondelok popoludní, niečo pred 18,30 hodiny v m.č. Vrajuňa v blízkosti čerpačky PHM. Muž na motorke sa zrazil s Mazdou 626 (EČV-BA), a následne sa dostal do kontaktu s Fabiou (EČV-BA) . Motorkár Peter († 36) z okresu Senec túto nedu neprežil. U vodičov osobných áut polícia nezistila požitie alkoholu pred jazdou.

a

...

(1/2017) 16.3.2017 ... †

Rýchla jazda bez vodičáku s mašinou bez evidenčného čísla sa stala osudnou dnes 36 ročnému mužovi pri Beckove, neďaleko Trenčína. Zabila ho zákruta, ktorú nezvládol.

36-ročný Branislav z Košeckého Podhradia nebol držiteľom vodičského oprávnenia. Záchranári mu už nedokázali pomôcť . Na terénnom motocykli zn. Aprilia 125 RX, bez prideleného evidenčného čísla jazdil po ceste II/507 od Beckova na Rakoľuby, kde v ľavotočivej zákrute z doposiaľ nezistených príčin prešiel vpravo mimo vozovku, vybehol s motocyklom na chodník, spadol a telom narazil do betónového stĺpa. V dôsledku pádu utrpel vážne zranenia, ktorým aj napriek intenzívnej snahe záchranárov podľahol po niekoľkých minútach priamo na mieste dopravnej nehody. Na motocykli takmer nevznikla žiadna škoda. Motocyklistovi bude odobratá krv na súdnej pitve.

nehoda motorky

...

... Smrť motorkárov na Slovensku v roku 2016 - zahynulo 25 ľudí na motorke ...

...

(25) 30.10.2016 ... †

Dnes popoludní sa pri Lendaku, okres Kežmarok čelne zrazil mladý motorkár na "jogurte" s oprotiidúcim autom. Aj napriek snahe záchranárov a intenzívnej resuscitácie sa mladíka v polytraume nepodarilo zachrániť,

...

(24) 18.9.2016 ... †

Ďalší motorkár zahynul v nedeľu večer medzi obcami Tvrdošovce a Palárikovo (okres NZ). 33-ročný auta Škoda Superb zrejme prešiel do protismeru, kde sa zrazil s oprotiidúcim motorkárom. Vodič motorky,Dušan M. († 24) utrpel mnohopočetné ťažké zranenia nezlučiteľné so životom.

nehoda motorky

...

(23) 15?.9.2016 ... †

V k.ú. obce Kľačno (okrem Prievidza) sa stala ďalšia tragédia motorkára.  Muž na motorke Marek T. († 34) z Tepličky nad Váhom (okres ZA)  sa s kamarátmi vracal z výletu a juhu Slovenska. Pokus obehnúť kolónu sa mu ale stal osudným.

...

(22) 15.9.2016 ... †

Polícia v Galante dokumentovala opäť tragickú dopravnú nehodu, ktorá sa stala včera 15. 9. o 20.15 medzi Sládkovičovom a Galantou. 42 ročný muž zo Šale išiel na motorke Harley- Davidson smerom na Galantu. Na rovnom úseku cesty prechádzal pravdepodobne iné vozidlá a pri zaraďovaní sa späť do pravého jazdného pruhu neodhadol v noci situáciu a narazil do zadnej časti obilného kombajnu zn. Class Lexion. Ten prerazil zvodidlá a zostal stáť mimo cestu vpravo. Motocyklista utrpel na mieste viaceré ťažké zranenia, ktorým na mieste nehody podľahol. 32 ročného vodiča kombajnu podrobili policajti dychovej skúške na alkohol, ktorá bola negatívna. Okolnosti ako aj presné príčiny nehody polícia naďalej vyšetruje ako usmrtenie.

a

...

(20,21) 13.9.2016 ...

Pri zrážke s autom, ktoré vychádzalo z vedľajšej cesty vyhasol život dvoch mladých ľudí dnes popoludní na motorke v Michalovciach. Špekuluje sa, že motorka išla obrovskou rýchlosťou, takže vodič osobného auta ju ani nemusel registrovať.

Policajná správa:

Včera (13.9.) v popoludní došlo v okrese Michalovce k tragickej dopravnej nehode pri ktorej zahynuli dvaja ľudia. Okolo 15,15 hodine viedol 33-ročný vodič z okresu Michalovce osobné motorové vozidlo zn. Citröen C-5 od obce Petrovce nad Laborcom smerom na Michalovce. Pri odbočovaní vľavo na čerpaciu stanicu, došlo za doposiaľ nezistených okolností k zrážke s protiidúcim motocyklom zn. Yamaha, na ktorom sedeli dvaja Michalovčania vo veku 23-rokov. Obaja pri nehode utrpeli zranenia nezlučiteľné so životom. Vodič motorového vozidla utrpel zranenia s doposiaľ neurčenou dobou liečenia, dychová skúška na zistenie požitia alkoholu bola u neho negatívna. U nebohých bude na zistenie alkoholu vykonaná pitva. Pri dopravnej nehode vznikla celková škoda vo výške cca 10.000,- eur. Vyšetrovateľ dopravnú nehodu dokumentoval za prítomnosti súdneho znalca z odboru dopravy. Polícia vyšetruje kto bol vodičom motocykla ako aj príčinu a mieru zavinenia tejto tragickej nehody. Vyšetrovateľ PZ v tejto súvislosti začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia.

...

(19) 21.8.2016 ... †

K vážnej dopravnej nehode došlo okolo 16-tej hodiny pri obci Varín od Žiliny na Terchovú. Mladý, 21 ročný vodič z Čadce na aute BMW dostal šmyk a trafil oprotiidúceho motorkára,

tragická nehoda

ktorý tadiaľ práve prechádzal so skupinou motoriek. Motorku totálne zdemolovalo, ostala z nej len holá kostra. Motorkárovi odtrhlo dolnú končatinu a utrpel mnohopočetné zranenia nezlučiteľné so životom. Posledné zavrčanie motorov - 25.8.2016 o 11,00 hod na cintoríne v Senici.

Spomienka - video:

Rozlúčka s Masom:

...

(18) 31.7.2016 ... †

V okrese Žarnoviva, vo Veľkom poli, sa popoludní zrazili dve motorky, cross-ky KTM, mimo cestnej komunikácie na lúke.   Mladý motorkár Pavol († 21) neprežil cestu do nemocnice do nemocnice a 23 ročného Erika transportovali vrtuľníkom do nemocnice v Nitre.

...

(17) 23.7.2016 ... †

V Krásnohorskom Podhradí, Okres Rožňava sa dnes, 23.7.2016, okolo 14,45 hodiny zrazila motorka s dodávkou. 34-ročného motorkára z neďalekej Krásnohorskej Dlhej Lúky okamžite začali oživovať okoloidúci,

vážna nehoda motorka a dodávka

následne v oživovaní pokračovala záchranka a muž bol prevezený do nemocnice v Rožňave. Zranenia však boli nezlučiteľné so životom. Podľa fotiek mohlo byť príčinou nehody nedanie prednosti v jazde dodávky idúcej z vedľajšej cesty motorkárovi, ktorý išiel po hlavnej. Presnú príčinu však určí policajné vyšetrovanie. Viac - klik TU.

Posledná rozlúčka - video:

...

(16) 11.7.2016 ... †

V obci Telince (okres Nitra) sa odohrala ďlšia tragédia. Motorkár Richard Ch. († 41) na motorke Yamaha MT z obce Veľký Ďur (okres Nitra) narazil do pred ním odbáčajúceho osobného auta Ford Galaxy, náledne padol do protismeru, kde po ňom prešlo oprotiidúce auto VW Golf.

...

(15) 4.7.2016 ... †

Život dvoch mužov si vyžiadala zrážka motorky s chodcom o 19.50 na Okružnej ulici na zvolenskom sídlisku Sekier. 26 ročný motorkár na Honda Repsol so spolujazdcom (†27) zrazil 70 ročného muža idúceho mimo priechod pre chodcov.  Chodec zraneniam na mieste podľahol a ťažko zraneného spolujazdca previezli do nemocnice v Banskej Bystrici, zranenia však boli nezlučitľné so životom.

tragická nehoda

...

(13,14) 3.7.2016 ...

V okrese Dolný Kubínobci v obci Žaškov vodič motorky Yanaha YZF so spolujazdcom mierili okolo 22. hod. na susednú obec Párnica. Narazili do obrubníka a kovového oplotenia. Pri dopravnej nehode zahynuli Jakub († 16) zo Žaškova a Peter († 29) z Istebného.

tragická nehoda

...

(12) 2.7.2016 ... †

Pri amatérskych jazdách na rýchlostnom okruhu v Orechovej Potôni v okrese Dunajská Streda v sobotu popoludní zomrel motorkár z Rakúska po kolízii s ďalším motorkárom, ktorý sa vážne zranil.

...

(11) 2.7.2016 ... †

Tragická dopravná nehoda sa stala ráno medzi obcami Košťany nad Turcom a Príbovce (okres Martin). Mladík († 25) zo Žiaru nad Hronom jazdiaci na motorke Suzuki GSX 750 F sa  zrazil s nákladným autom. Mladý muž utrpel zranenia nezlučiteľné so životom.

tragická nehoda

...

(10) 2.7.2016 ... †

Posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby ATE z Nitry bola dnes dopoludnia privolaná do obce Salka (okres Nové Zámky). 34-ročný motorkár utrpel po náraze do pevnej prekážky vážny úraz hlavy, po ktorom ostal v bezvedomí. K miestu nehody boli privolaní aj hasiči a rýchla lekárska pomoc, ktorá u pacienta musela okamžite zahájiť resuscitáciu. Po pristáti vrtuľníka neďaleko miesta nehody pokračovala lekárka leteckých záchranárov v ďalšej zdravotnej starostlivosti pacienta. Aj napriek veľkej snahe všetkých prítomných záchranárov sa motorkára, žiaľ, nepodarilo oživiť a svojím vážnym zraneniam na mieste podľahol. Posádka vrtuľníka sa následne vrátila späť na svoju základňu.

...

(9) 2.7.2016 ... †

V sobotu okolo 1,30 hod. v Leopoldove (okres Hlohovec) na Námesti sv. Ignáca. mladík Daniel K. († 20) neuvládol riadenie na stroji KTM 390 a  narazil do odstavenej Oktávky. Ťažkým zraneniam na mieste zahynul.

...

(8) 29.6.2016 ... †

Posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby ATE z Bratislavy bola dnes podvečer privolaná k dopravnej nehode, ktorá sa stala v blízkosti Senca. Po náraze motocyklistu do kamióna utrpel vážne poranenia viacerých častí tela 28-ročný motorkár. Jeho stav si vyžiadal okamžitú resuscitáciu, s ktorou začali prítomní hasiči. Po prílete vrtuľníka pokračoval lekár leteckých záchranárov v rozšírenej resuscitačnej starostlivosti. Aj napriek ich veľkej snahe sa motocyklistu nepodarilo zachrániť a svojim zraneniam na mieste podľahol. Leteckí záchranári sa, žiaľ, na svoju základňu vrátili bez pacienta

...

(7) 25.6.2016 ... †

Počas víkendu sa stala osudnou jazda na dvoch kolesách pre 24-ročného Filipa. Pri jazde padol z motorky a vletel do oprotiidúcej SUV Audi Q7. Zahynul po prevoze do nemocnice. Nehoda sa stala po 16-tej hodine na Sečovskej ceste v Košiciach.

...

(6) 13.6.2016 ... †

Dňa 13.6.2016 okolo 18. hodiny zahynul na križovatke pri odbočke do Modry - Harmóni motorkár Martin Š. († 27) z Modry, okres Pezinok na motorke Honda CBR 600.

...

(5) 15.5.2016 ... †

Dnes okolo šiestej hodinypopoludní havaroval v Prešove na ulici Pod Kalváriou motorkár 22 ročný David  z obce Teriakovce (okres Prešov). Zranenia boli nezlučiteľné so životom.

(4) 16.4.2016 ... †

Tregická nehoda motorkára sa  odohrala Banskou Bystricou a obcou Horná Mičiná. Podľa informácie polície, 27-ročná vodička osobného auta Kia z Harmanca išla po 12-tej smerom na Hornú Mičinú a pri odbočovaní z hlavnej cesty na vedľajšiu nedala prednosť oproti idúcej motorke Honda. Jej vodič, 31-ročný motorkár zo Sebedína (okr. Banská Bystrica) pri nehode utrpel ťažké zranenia, ktorým okolo 18-tej podľahol. Vodička sa nezranila a podľa polície alkohol nepila.

(3) 15.4.2016 ... †

Večer havaroval v  Žitavciach, okres Nitra, 54 ročný motorkár Ján M. z Palárikova v okrese Nové Zámky. Nehodu neprežil. 37 ročná spolujazdkyňa Timea utrpela ťažké zranenia.

(2) 15.4.2016 ... †

V sobotu podvečer o 18.10-tej hodine motorkár Ľubo z Partizánskeho na motorke Aprilia 1000 medzi  Rybianmi a obcou Borčany (okres Bánovce nad Bebravou) nezvládol riadenie, padol a trafil zvodidlá.l. 40 ročný Ľuboš utrpel veľmi vážne mnohopočetné zranenia, ktorým po prevoze do nemocnice podľahol.

(1) 31.3.2016 ... †

Vo štvrtok podvečer na ceste medzi obcami Krivosúd - Bodovka (okres Trenčín) a Beckov (okres Nové mesto nad Váhom). Juraj R. († 31) havaroval na motorke Aprilia RSV 1000. Pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a v ľavotočivej zákrute dostal šmyk. Spadol na cestu a narazil do zvodidiel na pravej strane cesty. Po páde sa motorka odrazila vľavo vedľa cesty do priekopy.

.

a

.

tragická nehoda

nehoda motorky

.

.

.

kalendár 2016

Mapa Rožňavy - pre zväčšenie klik na mapu:

mapa roznavy

Konverzný kurz 1€ = 30,1260 Sk

BRITAKOV umelecké kováčstvo

čistiareň

JSU Rožňava - výroba prívesných vozíkov

voda plyn kurenie

Kachliarstvo JANES

Gemerský magazín

Voľby do VÚC 2017

KSKauto Rožňava Brzotín

HELL MECY

vaša reklama tu

Miesto pre Vašu reklamu

Ďalšie reklamy aj TU

...

kalendár 2016

...

...

[CNW:Counter]