Miesto pre Vašu reklamu PIZZA MICIO

Starosta dozeral, aby to dobre dopadlo ...

Betliar

... alebo ako Madlen vymenila melón  za loptu

Tatran Betliar dnes hostil na svojom ihrisku hráčov FK Dlhá Ves. O osude stretnutia v Betliari sa rozhodlo až v poslednej polhodine stretnutia, keď po dvoch štandardných situáciách domáci prekonali hosťujúceho brankára. Najprv po priamom kope v 60 min. a obstrelení zle stojaceho múru Dlhej Vsi zvýšili na 3:2 a o 15 min. neskôr po skvele zahranom rohovom kope rozhodol o osude stretnutia hlavou nestarnúci Paľo Lukáč. Dlhovešťania boli v prvom polčase vyrovnaným súperom domácich, no v druhom polčase sa nedostali do žiadnej vyloženej šance. Domáci mali ešte dve príležitosti na zvýšenie svojho náskoku, no obe strely skončili mimo brány hostí, ktorí sa už zo studenej sprchy neprebrali a nedokázali už do konca stretnutia nič vymyslieť. Zápas bol sprevádzaný množstvom faulov na oboch stranách, čím veľmi divákov nezaujali, no v 85. min sa to podarilo domácemu fanúšikovi, ktorý vybehol na ihrisko. Podľa jedného z divákov to bol síce najhorší výkon betliarskeho mužstva zo všetkých doteraz odohraných jarných zápasov, no prvé víťazstvo určite zahrialo.

Betliar tak zdolal Dlhú Ves 4:2 !